0,00  zł

Koszyk jest pusty


 

Dlaczego Master Slim od Master Pharm jest wyjątkowy?

Master Slim to unikalne połączenie młodego jęczmienia i czterech naturalnych składników, które czynią ten produkt wyjątkowym.

Młody jęczmień dedykowany jest dla osób odchudzających się i dbających o zachowanie pięknej figury i zdrowej diety. To doskonałe źródło składników mineralnych i witamin (zawiera mnóstwo witaminy C, będącej antyoksydantem oraz ogromną ilość beta-karotenu). Stanowi źródło aminokwasów i błonnika pokarmowego, którego znaczna ilość decyduje o jego niesamowitych właściwościach odchudzających.

Morwa biała to roślina zawierająca substancje, które obniżają poziom cukru we krwi i zmniejszają ryzyko rozwoju miażdżycy. Liście tej rośliny pomagają w obniżaniu wysokiego ciśnienia krwi i wysokiego poziomu cholesterolu. Ekstrakt z morwy wykazuje właściwości przeciwzapalnie, służy jako środek chroniący nerki i wątrobę oraz określany jest jako naturalny środek przeciwbólowy. Morwa biała zawiera naturalny alkaloid oraz jego pochodne, którego działanie polega na spowalnianiu rozkładu zawartej w żywności skrobi na cukry proste, takie jak glukoza, co z kolei prowadzi do obniżenia po posiłkowej hiperglikemii. Morwa zawiera również kwercetynę (rodzaj flawonoidu). Hamuje ona działanie enzymu ALR2, który jest odpowiedzialny za syntezę sorbitolu z nadmiaru glukozy (podwyższony poziom sorbitolu może prowadzić do powikłań w funkcjonowaniu układu nerwowego, oczu i nerek, szczególnie u diabetyków). Morwa biała przyczynia się do ochrony komórek organizmu, błony komórkowej i DNA przed uszkodzeniami spowodowanymi działaniem wolnych rodników, co odgrywa ważną rolę w profilaktyce wielu chorób.

Gorzka pomarańcza zawiera synefrynę. Jest  to związek należący do protoalkaloidów (substancja w znikomych ilościach jest również syntetyzowana endogennie w organizmie człowieka jako produkt metabolizmu tyraminy). Stymuluje procesy lipolizy (rozkładu tłuszczu) oraz uruchamia procesy termogenezy, dzięki czemu jest często wykorzystywana do walki z cellulitem.

Ananas natomiast łagodzi stany zapalne i dolegliwości bólowe, dzięki bromelainie. Z powodzeniem jest wykorzystywany w medycynie sportowej, w celu leczenia stanów zapalnych stawów oraz obrzęków pourazowych. Bromelaina działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo poprzez hamowanie procesu syntezy prostaglandyn prozapalnych, które wywołują ból i stany zapalne. Ananas jest źródłem manganu, żelaza i miedzi - pierwiastków, które odpowiadają za kondycję kości. Mangan ułatwia przyswajanie wapnia przez organizm oraz jego wchłanianie się w tkankę kostną. Żelazo zapobiega łamliwości kości, a miedź odgrywa ważną rolę w tworzeniu kolagenu wchodzącego w ich skład.

Fruktooligosacharydy (również zwane fruktanami) to węglowodany o dobrze udokumentowanym działaniu prebiotycznym. Wzmacniają odporność, poprawiają trawienie oraz stymulują namnażanie się bakterii, mających pozytywny wpływ na organizm człowieka. Hamują zaś rozwój patogennej mikroflory, w tym kancerogenów (czynniki przyczyniające się do rozwoju choroby nowotworowej). Ulegają fermentacji bakteryjnej w jelicie grubym, co obniża pH panującego w przewodzie pokarmowym środowiska. Mają zdolność do obniżania poziomu cholesterolu w osoczu krwi i zmniejszają ilość toksyn w organizmie.

Dodatkowo produkt zawiera chrom – pomagający utrzymać prawidłowy poziom cukru we krwi, przez co eliminowany jest efekt nagłych napadów głodu. Przyczynia się również do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych. 

 

Czy Master Slim jest bezpieczny?

Master Slim jest produktem, który został dopuszczony do sprzedaży i zawiera jedynie naturalne składniki. Brak substancji, takich jak: kofeina i tauryna, namiętnie stosowanych przez innych producentów suplementów, mających utrzymać piękną sylwetkę ludzi je stosujących. Master Slim uznawany jest za bezpieczny. Przeciwwskazania nie zostały jeszcze bezpośrednio zidentyfikowane, dlatego w razie ewentualnych wątpliwości w zakresie składu lub działań poszczególnych składników – sugerowane jest zapoznanie się z opinią dietetyka, lekarza prowadzącego lub farmaceuty.

 

Czy Master Slim mogę spożywać po godzinie 18?

Master Slim należy stosować zgodnie z informacjami na opakowaniu, co oznacza, że może być przyjmowany o dowolnej porze, przy założeniu, że sumaryczna dawka dzienna nie będzie przekraczała zalecanej dawki dziennej przedstawionej w opisie dawkowania. Dzięki temu także osoby prowadzące nocny tryb życia mogą stosować produkt w dowolnym momencie.

 

Czy mogę po nim prowadzić auto lub mieszać z alkoholem?

Do tej pory nie stwierdzono przeciwwskazań dla kierowcy pojazdów mechanicznych. Natomiast alkohol w większych ilościach jest substancją niewskazaną dla człowieka – skutki uboczne jego stosowania w nadmiarze (znaczne przekroczenie przysłowiowej lampki wina) nie wpływają pozytywnie na zdrowie zwierząt i ludzi. Nie powinno się go łączyć z lekami  oraz substancjami, takimi jak suplementy diety. W celu uzyskania najlepszego efektu sugerowane jest zatem unikanie alkoholu w większych ilościach. Zależy nam przede wszystkim na Twoim zdrowiu, dlatego też przed zastosowaniem wszelkich preparatów w połączeniu z alkoholem – zalecamy zapoznać się z opinią swojego lekarza prowadzącego, dietetyka, bądź wykwalifikowanego farmaceuty.

 

Jak szybko mogę spodziewać się efektów?

Efekt stosowania preparatu Master Slim powinien być odczuwalny już po dwóch tygodniach (naturalnie zależy on od wielu czynników, takich jak: ilość i rodzaj spożywanego pożywienia w ciągu doby, ilość wykonywanego ruchu, sumienność, brak przerywania terapii, a także wiek osoby przyjmującej, jej gospodarka hormonalna oraz szybkość przemiany materii). Optymalny okres przyjmowania to, co najmniej jeden miesiąc. Do tej pory nie stwierdzono bezpośredniego, negatywnego wpływu na zdrowie człowieka przy stosowaniu przez dłuższy okres.   

 

Czy po przeprowadzeniu kuracji może nastąpić efekt jo-jo?

Efekt jo-jo jest konsekwencją stosowania głodówki, diety o zbyt niskiej kaloryczności w stosunku do zapotrzebowania energetycznego organizmu bądź diety nieprawidłowo zbilansowanej, nieprawidłowego dawkowania płynów, tudzież permanentnego braku aktywności fizycznej po zakończonej kuracji. 

Efekt jo-jo może przydarzyć się każdej osobie bez względu na płeć. Wystąpienie efektu jo-jo może nastąpić, jeśli dana osoba miała nadwagę, a w pewnym momencie życia schudła niemal natychmiastowo. Na wystąpienie efektu jo-jo w bardzo dużym stopniu narażone są osoby odchudzające się w sposób nieodpowiedni, poprzez stosowanie diety monotonnej. Z pewnością jest możliwość zredukowania masy ciała i osiągnięcia celu, ale w niektórych przypadkach bez pomocy specjalisty – niestety na krótko.

Należy pamiętać, że produkt Master Slim służy kontroli masy ciała. Jego unikalny skład został dobrany w taki sposób, by optymalnie wpływać na Twój organizm. Trzymamy kciuki za Ciebie i Twoją walkę z przeciwnościami oraz złymi nawykami żywieniowymi. Każdorazowo sugerujemy spotkanie z dietetykiem – przed, w trakcie i po każdej terapii. Specjalista dostosuje dietę optymalnie do Twoich personalnych potrzeb, co w połączeniu ze stosowaniem naszego preparatu finalnie będzie miało pozytywne rezultaty. Trzymamy za Ciebie kciuki!

 

Czy mogę korzystać z Master Slim, stosując tabletki, transdermalne plasterki lub długoterminowe implanty antykoncepcyjne?

Substancje zawarte w plastrach i implantach antykoncepcyjnych przenikają bezpośrednio do organizmu przez skórę, pomijając żołądek i wątrobę, co daje większą pewność niż w przypadku stosowania doustnej antykoncepcji hormonalnej, przechodzącej bezpośrednio przez układ pokarmowy. Przed stosowaniem suplementu Master Slim – bezwzględnie wskazana jest konsultacja ze swoim prowadzącym lekarzem-ginekologiem i potwierdzenie przez niego, że produkt nie wpływa na zmniejszenie ilości przyswajanej substancji zawartej w stosowanym przez Ciebie preparacie antykoncepcyjnym – dotyczy to zarówno kobiet stosujących tabletki, jak i plasterki antykoncepcyjne.  Twoje zdrowie i spokój ducha są dla nas najważniejsze. 

 

Czy mogę stosować Master Slim, będąc w ciąży?

Ciąża stanowi wyjątkowy okres w życiu każdej kobiety. Jak dotąd brak jest informacji dotyczących bezpieczeństwa i skuteczności stosowania w trakcie ciąży i laktacji. Pamiętaj, że każdy produkt, który spożywasz w czasie ciąży – spożywa również Twoje dziecko. Nie stwierdzono ani nie udokumentowano żadnych interakcji z innymi lekami i substancjami w zakresie suplementów. Wiele źródeł informacji sugeruje, iż młody jęczmień jest polecany kobietom w ciąży, zwłaszcza w przypadku anemii oraz jako źródło kwasu foliowego. Jednak z powodu braku udokumentowanych informacji dotyczących bezpieczeństwa stosowania podczas ciąży, przestrzegamy i bezwzględnie zalecamy konsultację z lekarzem-ginekologiem prowadzącym Twoją ciążę. Trzymamy kciuki za Ciebie i małego Mieszkańca Twojego brzuszka!

 

Czy istnieją dodatkowe przeciwwskazania do stosowania Master Slim – czy mogą wystąpić komplikacje zdrowotne, jak biegunka czy wymioty?

Nie istnieje pokarm, lek, środek dietetyczny, bądź suplement diety, który nie wywoływałby działań ubocznych. Oprócz wskazanych powyżej – dodatkowych przeciwwskazań bezpośrednio nie stwierdzono. Zielony jęczmień sam w sobie nie ma żadnych toksycznych związków i nie powinien zaszkodzić. Niemniej osoby z wrażliwym żołądkiem powinny brać pod uwagę fakt dużej zawartości błonnika w składzie produktu. Prowadzi to, do dość agresywnego oczyszczania w porównaniu do innych suplementów diety z działu naturalnej medycyny. Warto stopniowo dozować specyfik (sugerowane dawkowanie jest dostosowane optymalnie do większości populacji) i w razie wystąpienia zbyt mocnych efektów – przetestować go na swoim organizmie indywidualnie. W przypadku wątpliwości bądź widocznych, uciążliwych skutków ubocznych zalecamy konsultację z lekarzem oraz prosimy o poinformowanie nas o tym za pośrednictwem formularza kontaktowego znajdującego się na tej stronie. 

 

Co jest bardzie skuteczne: tabletki czy saszetki?

Staramy się dostosowywać do wymagań i potrzeb naszych Klientów – stąd idea udostępnienia produktu w różnej formie. Zarówno tabletki, jak i saszetki mają podobne właściwości i przyczyniają się do uzyskania zamierzonego efektu – tylko od Ciebie zależy który sposób podania najbardziej Ci pasuje. Różnica polega na tym, że w kapsułkach znajduje się ekstrakt z liści jęczmienia oraz zielonej herbaty i biotyna, a saszetki posiadają w swoim składzie błonnik jabłkowy, owsiany i żytni, ekstrakt z liści jęczmienia, ekstrakt z gorzkiej pomarańczy, ekstrakt z morwy białej, korzenia cykorii (fruktooligosacharydy). W obu przypadkach suplementowany jest chrom.
Szanujemy Twój czas – stąd wersja w kapsułkach (dostępność w każdej chwili), jak również mamy na względzie tych z Was, którzy lubią spożyć produkt w formie pysznego napoju.